Obiad w naszej stołówce

Pieczę nad cotygodniowym jadłospisem szkolnej stołówki sprawuje nasza niezastąpiona intendentka - pani Paulina, która troszczy się o to, aby nikt nie wychodził stąd głodny. To ona zna upodobania smakowe naszych uczniów, a szkolne menu tworzy właśnie w oparciu o tę wiedzę. Jako “Szkoła promująca zdrowie” dbamy o to, aby na talerzach naszych uczniów pojawiały się jedynie zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki.

Czasu na zjedzenie smacznego obiadu jest sporo, a panie sprawujące nadzór nad szkolną kuchnią dbają również o to, by uczniowie przestrzegali zasad kulturalnego spożywania posiłku.

Podczas trwającej obecnie pandemii COVID-19, opracowane zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa, dzięki którym w największym możliwym stopniu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystających ze stołówki dzieci oraz pracowników.

Odpłatność za obiady należy uregulować z góry do 5. dnia każdego miesiąca na konto szkoły:

Zarządzenie Nr 2/2022

26.09. - 30.09.2022 r.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
zupa kalafiorowa z ziemniaczkami

ryż z jabłkiem i cynamonem

kompot ze śliwek
zupa rosół z makaronem

kąski z kurczaka, ziemniaczki

kapusta biała gotowana z marchewką

lemoniada
zupa żurek staropolski z kiełbaską