Obiad w naszej stołówce

Pieczę nad cotygodniowym jadłospisem szkolnej stołówki sprawuje nasza niezastąpiona intendentka - pani Kasia, która troszczy się o to, aby nikt nie wychodził stąd głodny. To ona zna upodobania smakowe naszych uczniów, a szkolne menu tworzy właśnie w oparciu o tę wiedzę. Jako “Szkoła promująca zdrowie” dbamy o to, aby na talerzach naszych uczniów pojawiały się jedynie zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki.

Czasu na zjedzenie smacznego obiadu jest sporo, a panie sprawujące nadzór nad szkolną kuchnią dbają również o to, by uczniowie przestrzegali zasad kulturalnego spożywania posiłku.

Podczas trwającej obecnie pandemii COVID-19, opracowane zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa, dzięki którym w największym możliwym stopniu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystających ze stołówki dzieci oraz pracowników.

Odpłatność za obiady należy uregulować z góry do 5. dnia każdego miesiąca na konto szkoły:

Opłata za obiady w styczniu: Zarządzenie Nr 2/2022

09.01. - 13.01.2023 r.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Żurek staropolski z kiełbaską, mięskiem, jajkiem i ziemniaczkami
Chleb pszenno – razowy

kompot
Zupa zacierkowa z jarzynami

Kąski z kurczaka ala gyros z ziemniaczkami
surówka z kapusty białej

lemoniada
Zupa jarzynowa z ziemniaczkami