Obiad w naszej stołówce

Pieczę nad cotygodniowym jadłospisem szkolnej stołówki sprawuje nasza niezastąpiona intendentka - pani Paulina, która troszczy się o to, aby nikt nie wychodził stąd głodny. To ona zna upodobania smakowe naszych uczniów, a szkolne menu tworzy właśnie w oparciu o tę wiedzę. Jako “Szkoła promująca zdrowie” dbamy o to, aby na talerzach naszych uczniów pojawiały się jedynie zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki.

Czasu na zjedzenie smacznego obiadu jest sporo, a panie sprawujące nadzór nad szkolną kuchnią dbają również o to, by uczniowie przestrzegali zasad kulturalnego spożywania posiłku.

Podczas trwającej obecnie pandemii COVID-19, opracowane zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa, dzięki którym w największym możliwym stopniu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystających ze stołówki dzieci oraz pracowników.

Odpłatność za obiady należy uregulować z góry do 5. dnia każdego miesiąca na konto szkoły:

Zarządzenie Nr 2/2022

20.06. - 24.06.2022 r.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
zupa kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniaczkami

makaron spaghetti carbonara

kompot
kotlet mielony z drobiu

ziemniaczki oraz surówka z dip-em czosnkowym

lemoniada

12. nasiona sezamu
  13. soja