Aktualności z życia szkoły umieszczane są na stronie facebook. Link Poniżej.

Edukacja ekologiczna

Edukacja europejska

Środowiskowy program profilaktyczny

[Dyrekcja]

Program „Śląska Szkoła Jakości”

Program „Śląska Szkoła Jakości” jest realizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach we współdziałaniu z publicznymi placówkami doskonalenia nauczycieli. Do programu przystępują placówki, które opracowują i wdrażają wewnątrzszkolny system zarządzania jakością i zapewniania jakości.

Tytuł Śląska Szkoła Jakości jest przyznawany tym szkołom, które spełniają nie tylko oczekiwania społeczności, w której funkcjonują, ale również wobec których stawiane są przez władze oświatowe wysokie wymagania.

Szkoła uzyskała Certyfikat w obszarach: koncepcja pracy szkoły, zarządzanie i organizacja, wychowanie i opieka. Zdobyty przez szkołę Certyfikat „Śląskiej Szkoły Jakości” obowiązuje do 31.VII.2012 roku.

[Dyrekcja]

MATERIAŁY OBCE ZNAJDUJĄCE SIĘ W NINIEJSZYM SERWISIE SĄ PREZENTOWANE WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH.
JEŚLI KTOKOLWIEK UWAŻA, ŻE ICH PREZENTACJA MOGŁABY NARUSZAĆ PRAWA OSÓB TRZECICH OBOWIĄZANY JEST
NIEZWŁOCZNIE POINFORMOWAĆ O TYM ZARZĄDZAJĄCEGO NINIEJSZYMI STRONAMI W CELU EWENTUALNEGO USUNIĘCIA TAKICH MATERIAłÓW.