Konkurs karnawałowy klas I-III

16.02.2021

W miniony poniedziałek obchodziliśmy karnawał. Klasy I-III miały okazję rozluźnić się nieco przy dźwiękach muzyki, wesoło tańcząc i biorąc udział w różnych zabawach integracyjnych. Sale lekcyjne odwiedziły więc postacie z bajek, filmów, książek i komiksów, różnego rodzaju zwierzęta oraz dzielni wojownicy i piękne księżniczki. W tym dniu nie mogło zabraknąć również wspólnego czytania bajek.

Ponieważ wszyscy uczestnicy karnawałowych zabaw spisali się znakomicie postanowiliśmy ogłosić konkurs na facebookowej stronie szkoły: Klasa, która zdobędzie najwięcej polubień pod swoim zdjęciem z balu otrzyma słodką niespodziankę oraz wspólną nagrodę dla całej klasy. Głosujemy do 23.02 do godziny 18.00. Odwiedźcie naszą stronę na Facebooku, weźcie udział w głosowaniu i zachęcajcie do lajkowania swoich najbliższych i znajomych!

1/