Obiad w naszej stołówce

Pieczę nad cotygodniowym jadłospisem szkolnej stołówki sprawuje nasza niezastąpiona intendentka - pani Paulina, która troszczy się o to, aby nikt nie wychodził stąd głodny. To ona zna upodobania smakowe naszych uczniów, a szkolne menu tworzy właśnie w oparciu o tę wiedzę. Jako “Szkoła promująca zdrowie” dbamy o to, aby na talerzach naszych uczniów pojawiały się jedynie zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki.

Czasu na zjedzenie smacznego obiadu jest sporo, a panie sprawujące nadzór nad szkolną kuchnią dbają również o to, by uczniowie przestrzegali zasad kulturalnego spożywania posiłku.

Podczas trwającej obecnie pandemii COVID-19, opracowane zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa, dzięki którym w największym możliwym stopniu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystających ze stołówki dzieci oraz pracowników.

Odpłatność za obiady należy uregulować z góry do 5. dnia każdego miesiąca na konto szkoły:

Opłata za obiady w styczniu: 48 zł

10.01. - 14.01.2022 r.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
żurek z kiełbaską, pieczarkami i jajkiem

pieczywo pszenne i razowe

zupka grysikowa

spaghetti z sosem bolognesse

kompot
kotlet mielony z fileta z kurczaka

z ziemniakami i surówką

kompot