Obiad w naszej stołówce

Pieczę nad cotygodniowym jadłospisem szkolnej stołówki sprawuje nasza niezastąpiona intendentka - pani Teresa, która troszczy się o to, aby nikt nie wychodził stąd głodny. To ona zna upodobania smakowe naszych uczniów, a szkolne menu tworzy właśnie w oparciu o tę wiedzę. Jako “Szkoła promująca zdrowie” dbamy o to, aby na talerzach naszych uczniów pojawiały się jedynie zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki.

Czasu na zjedzenie smacznego obiadu jest sporo, a panie sprawujące nadzór nad szkolną kuchnią dbają również o to, by uczniowie przestrzegali zasad kulturalnego spożywania posiłku.

Podczas trwającej obecnie pandemii COVID-19, opracowane zostały dodatkowe procedury bezpieczeństwa, dzięki którym w największym możliwym stopniu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo korzystających ze stołówki dzieci oraz pracowników.

Odpłatność za obiady należy uregulować z góry do 10. dnia każdego miesiąca na konto szkoły:

Opłata za obiady w maju: 60 zł

17.05. - 21.05.2021 r.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
grochówka z kiełbaską

pieczywo pszenne i razowe

zupa marchewka z groszkiem

ryż, potrawka z kurczaka

zupa szpinakowa

makaron z białym serem

ziemniaki, kapusta czerwona

pieczeń ze schabu w sosie własnym